SĂşciastky Produkty Servis Cennik Akcie Akcie Kontakt
Náhradné diely HUSQVARNA

Náhradné diely HUSQVARNA

Produkty Vyberte si z ponuky
  Motorové píly
  Kosačky
  Krovinorezy
  Fiskars
  Náhradné diely
  Doplnky
  Odevy

Reťaze
Lišty na reťaze
Pilníky
Zapaľovacie sviečky

Reťaze Popis a druhy

Reťaze

Rezná časť píl Husqvarna je navrhnutá tak, aby bol dosiahnutý vysoký výkon s ohľadom na vlastnosti píly. V kvalite a bezpečnosti by sa nikdy nemali robiť ústupky - zvoľte si originálne príslušenstvo Husqvarna.
Pílové reťaze H00
Extrémne ľahká reťaz pre hladký, čistý rez. Doporučujeme pre píly s objemom motora do 38 ccm.
Pílové reťaze H22
Rýchlorezná reťaz s nízkymi vibráciami, ktorá má malý polomer špičky ostria rezného zuba pre rýchle rezanie a jednoduché ostrenie. Doporučená pre píly od 35 ccm do 60 ccm.
Pílové reťaze H23
Vysoko výkonná reťaz s nízkymi vibráciami, plne dlátovitými rezacími zubami "chisel" doporučenými pre profesionálnych užívateľov v náročných podmienkach. Doporučená pre reťazové píly s objemom motora od 35 ccm do 60 ccm.
Pílové reťaze H25
Reťaz s vysokou rýchlosťou rezu, s nízkymi vibráciami, u ktorej majú rezné zuby malý polomer profilu, čo umožňuje rýchle rezanie a jednoduché ostrenie. Doporučené pre reťazové píly s objemom motora od 35 ccm do 65 ccm.
Pílové reťaze H26
Vysoko výkonná reťaz s nízkymi vibráciami, plne dlátovitými rezacími zubami "chisel" doporučenými pre profesionálnych užívateľov v náročných podmienkach. Doporučená pre reťazové píly s objemom motora od 35 ccm do 60 ccm.
Pílové reťaze H30
Reťaz s ochranou proti spätnému vrhu a nízkymi vibráciami vyrobená pre špecifické potreby dnešných ľahkých reťazových píl. Má úzky rez a potrebuje menej energie ako štandardné reťaze. Nie je doporučovaná na náročné práce ako napr. likvidácia polomov. Doporučená pre reťazové píly s objemom motora od 35 ccm do 55 ccm.
Pílové reťaze H35
Reťaz s nízkymi vibráciami pre drevorubačov, ktorí používajú menšie reťazové píly pri vysokom nasadení. Doporučené pre profesionálne použitie na pílach do 50 ccm
Pílové reťaze H36
Reťaz s malou náchylnosťou k spätnému vrhu, nízkymi vibráciami, určená pre menšie reťazové píly ako napr. píly na údržbu stromov. Doporučene pre píly s objemom motora do 50 ccm.
Pílové reťaze H42
Vysoko výkonná reťaz s nízkymi vibráciami s hranatým profilom rezacieho zuba "chisel" pre vysoko efektívne rezanie čistého dreva. Doporučené pre profesionálne používanie pri reťazových pílach s objemom motora od 50 ccm do 100 ccm.
Pílové reťaze H45
Vysoko výkonná reťaz s nízkymi vibráciami s hranatým profilom rezného zuba "chisel" pre vysoko efektívne rezanie čistého dreva. Doporučené pre profesionálne používanie pri reťazových pílach s objemom motora od 50 ccm do 100 ccm.
Pílové reťaze H46
Vysoko výkonná reťaz s nízkymi vibráciami s hranatým profilom rezného zuba "chisel" pre vysoko efektívne rezanie čistého dreva. Rezacie zuby sú radené v poradí „štandard“ – jeden rezací zub, jeden spojovací článok, jeden rezací zub… Doporučené pre profesionálne používanie pre reťazové píly s objemom motora od 50 ccm do 100 ccm.
Pílové reťaze H47
Vysoko výkonná reťaz s nízkymi vibráciami s hranatým profilom rezného zuba "chisel" pre vysoko efektívne rezanie čistého dreva. Rezacie zuby sú radené v poradí „štandard“ – jeden rezací zub, jeden spojovací článok, jeden rezací zub… Doporučené pre profesionálne používanie pre reťazové píly s objemom motora od 50 ccm do 100 ccm.
Pílové reťaze H48
Vysoko výkonná reťaz s nízkymi vibráciami s hranatým profilom rezného zuba "chisel" pre vysoko efektívne rezanie čistého dreva. Rezacie zuby sú radené v poradí „štandard“ – jeden rezací zub, jeden spojovací článok, jeden rezací zub… Doporučené pre profesionálne používanie pre reťazové píly s objemom motora od 50 ccm do 100 ccm .
Pílové reťaze H52
Reťaz so špeciálnym ostrením z výroby pre rezanie dosiek z väčších trámov s rezaním paralelne pozdĺž vlákna. Reťaz je určená iba pre použitie na horizontálnych pílach, nie pre ručné motorové píly.
Štandardné reťaze H64
Reťaz na rezanie veľkých priemerov, u ktorej majú rezné zuby malý polomer profilu, čo umožňuje rýchle rezanie a jednoduché ostrenie. Doporučené na profesionálne využitie pri reťazových pílach s objemom motora 85 ccm a väčším.
Pílové reťaze H80
Reťaz s malou náchylnosťou k spätnému vrhu a nízkymi vibráciami. Doporučené pre píly s objemom motora od 50 ccm do 100 ccm.
Pílové reťaze H82
Vysoko výkonná reťaz s nízkymi vibráciami s hranatým profilom rezného zuba "chisel" pre vysoko efektívne rezanie čistého dreva. Hranatý profil rezného zuba. Doporučené pre profesionálne používanie pre reťazové píly s objemom motora od 50 ccm do 100 ccm.


Lišty Popis produktu

Laminované lišty s koncovým kolieskom
Mierna krivka a malý koncový polomer lišty znižujú riziko spätného vrhu a uľahčujú ovládanie píly počas rezania. Lišty sú potiahnuté vrstvou epoxidovej živice, ktorá ich chráni pred poškriabaním a koróziou. Dodávajú sa s delením reťaze 0,325” v dĺžkach 13” - 20” a delením reťaze 3/8” v dĺžkach 15” - 20”.
Kompaktné lišty s vymeniteľným koncom
Odporúča sa použiť u dlhých líšt na zníženie namáhania konca lišty. Zaťaženie je prenesené na vysoko kvalitné valčekové ložisko. Strata trením sa zníži o 8-10% v závislosti na dĺžke lišty. Lišty sú potiahnuté vrstvou epoxidovej živice, ktorá ich chráni pred poškriabaním a koróziou. Vymeniteľná koncová kladka sa dodáva ako náhradný diel. Lišty sa dodávajú v dĺžkach 18” - 28” s delením reťaze 3/8”.
Kompaktné lišty
Kompaktné lišty sa používajú na tvrdé druhy dreva, silnú kôru a vo veľmi piesočnatom, prašnom alebo sadzami znečistenom prostredí. Lišty sú potiahnuté vrstvou epoxidovej živice, ktorá ich chráni pred poškriabaním a koróziou. Dodávajú sa s delením reťaze 3/8” v dĺžkach 18” - 28” a s delením 0,404” v dĺžkach 24” - 42”.

Ochranné kryty líšt
Vyrobené z nárazuvzdorného plastu.


Koncové koliečko lišty


Pilníky Popis produktu

Pilníky guľaté
Aby ste mali reťaz stále dobre nabrúsenú, budete potrebovať guľatý pilník a mierku na brúsenie rezacích zubov. So správne nabrúsenou reťazou bude Vaša práca jednoduchšia a bezpečnejšia. Tieto pilníky sú vyrábané z ocele vysokej kvality.

Ploché pilníky
Aby ste udržali vašu reťaz stále ostrú, budete potrebovať plochý pilník a mierku na obmedzovacie zuby. So správne nabrúsenou reťazou bude vaša práca ľahšia a bezpečnejšia. Tieto pilníky sú vyrobené z ocele vysokej kvality.

Rukoväte pilníkov
Patentovaný systém upevnenia pilníkov. Vhodný pre okrúhle pilníky 4,0-4,5 mm a ploché pilníky 6” a 8”. Mierka 25°a 30° zabezpečuje správny uhol brúsenia.


Zapaľovacie sviečky Popis produktu

Zapaľovacie sviečky pre reťazové píly a krovinorezy


Motorové píly | Kosačky | Krovinorezy | FISKARS | Doplnky | Náhradné diely | Odevy
Lesník, s.r.o., 010 01 Žilina, Nám. M. R. Štefánika, Tel.: +421 41 562 00 57 lesnik@lesnikzilina.sk www.lesnikzilina.sk
Created by: NAOS
Lesník, s.r.o.