Súciastky Produkty Servis Cennik Akcie Akcie Kontakt
Produkty Fiskars, nožnice, hrable, sekery, píly, lopaty, hrable

Produkty Fiskars, nožnice, hrable, sekery, píly, lopaty, hrable

Produkty Záhradné nožnice Záhradné nožnice Záhradné nožnice prevodové
  Motorové píly
  Kosačky
  Krovinorezy
  Fiskars
  Náhradné diely
  Doplnky
  Odevy


Záhradné nožnice

Hmotnosť: 145 g
Dĺžka: 185 mm
Max. strihaný priemer: 16 mm
Nožnice, ktoré sú určené na strihanie čerstvého dreva, strihať nimi možno tesne pri kmeni. Rukoväť je z polyamidu vyztužená sklennými vláknami a ostrie je z kvalitnej švédskej ocele.


Záhradné nožnice

Hmotnosť: 150 g
Dĺžka: 195 mm
Max. strihaný priemer: 16 mm
Nožnice, ktoré sú určené na strihanie čerstvého dreva, strihať nimi možno tesne pri kmeni. Nožnice majú chrániče prstov. Horná rukoväť má múkký povrch s úpravou proti skĺznutiu.


Záhradné nožnice prevodové

Hmotnosť: 200 g
Dĺžka: 196 mm
Max. strihaný priemer: 18 mm
Možnosť zakúpiť náhr. diely
Rotačný pohyb držadla umožňuje súčastné zapojenie všetkých prstov. Unikátny prevodový mechanizmus zaisťuje maximálnu strižnú silu. nožnice majú jednoduchý zámok a možnosť výmeny čepele bez náradia.


Záhradné nožnice prevodové
Obojručné nožnice
Obojručné nožnice


Záhradné nožnice prevodové

Hmotnosť: 280 g
Dĺžka: 210 mm
Max. strihaný priemer: 20 mm
Možnosť zakúpiť náhr. diely
Rotačný pohyb držadla umožňuje súčastné zapojenie všetkých prstov. Majú možnosť nastavenia vzdialenosti držadiel. Unikátny prevodový mechanizmus zaisťuje maximálnu strižnú silu. nožnice majú jednoduchý zámok.Záhradné nožnice prevodové

Hmotnosť: 350 g
Dĺžka: 395 mm
Max. strihaný priemer: 35 mm
Možnosť zakúpiť náhr. diely
Ľahko strihajú silné a tenké konáre. Spodná čepel je tvarovaná tak, aby konár nevyšiel z nožníc. Účinnosť týchto nožníc je mimoriadna. Unikátny prevodový mechanizmus s premenným prevodovým pomerom zvyšuje strižnú silu. Kombinácia kvalitných čepelí s pevnými držadlami z tvrdeného hliníka.


Záhradné nožnice prevodové

Hmotnosť: 1210 g
Dĺžka: 810 mm
Max. strihaný priemer: 55 mm
Možnosť zakúpiť náhr. diely
Nožnice sú určené na strihanie hrubých konárov a menších stromčekov. Spodná čepel je tvarovaná tak, aby konár nevyšiel z nožníc. Unikátny prevodový mechanizmus s premenným prevodovým pomerom zvyšuje strižnú silu. Kombinácia kvalitných čepelí s pevnými držadlami z tvrdeného hliníka.


Obojručné nožnice Nožnice na trávu Nožnice na trávu a živý plot


Záhradné nožnice prevodové

Hmotnosť: 1130 g
Dĺžka: 640 mm
Max. strihaný priemer: 50 mm
Možnosť zakúpiť náhr. diely
Strihanie proti pevnému dorazu znižuje namáhenie svalov na rukách. Vďaka nízkej hmotnosti nožníc je možné strihať aj veľmi dlhú dobu s minimálnou únavou Unikátny prevodový mechanizmus s premenným prevodovým pomerom zvyšuje strižnú silu. Kombinácia kvalitných čepelí s pevnými držadlami z tvrdeného hliníka.


Záhradné nožnice prevodové

Hmotnosť: 270 g
Dĺžka: 340 mm
Nožnice umožňujú natáčanie čepelí v rozhahu 360 o. Mechanizmus pre zaistenie nožníc do uzavretej polohy sa ovláda palcom ruky. S nožnicami sa veľmi dobre pracuje. Dômyselný servo mechanizmus nožníc nielen že zaručuje účinné strihanie, ale aj chráni čepele pred zablokovaním. Nožnice sú veľmi ľahké pre príjemnú prácu.


Záhradné nožnice prevodové

Hmotnosť: 630 g
Dĺžka: 565 mm
Max. strihaný priemer: 10 mm
Unikátny pákový systém zvyšuje strižnú silu až 2,5 krát. Nožnice sú veľmi ľahké s dobrým dosahom. sú vhodné pre rôzne druhy strihania na záhrade ako je zastihávanie kríkov či strihanie živých plotov. Mechanizmus nožníc značne znižuje námahu pri strihaní. Malá hmotnosť a kompaktné prevedenie uľahčujú prácu s nožnicami.


Zasúvacia pílka Zasúvacia pílka Zasúvacia pílka


Záhradné nožnice prevodové

Hmotnosť: 200 g
Dĺžka: 555/305 mm
Pre ľahké rezanie dreva až do priemeru 120 mm. Dĺžka pílového listu je 255 mm a je zrovnateľná s dĺžkou väčšiny iných píl, ktoré sú však neskladné a ťažko sa prenášajú. Pílky sa dobre držia a majú ochranu prstov proti skĺznutiu. Pílka je bezpečná praktická a veľmi účinná. Vďaka plastovej spone na opasok sa pílka pohodlne nosí a je ľahko prístupná.


Záhradné nožnice prevodové

Hmotnosť: 95 g
Dĺžka: 360/220 mm
Pílka s jemnými zubami pre čistý rez drevenných dosiek. Čepel má dĺžku 160 mm. Pílky sa dobre držia a majú ochranu prstov proti skĺznutiu. Pílka je bezpečná praktická a veľmi účinná. Vďaka plastovej spone na opasok sa pílka pohodlne nosí a je ľahko prístupná.


Záhradné nožnice prevodové

Hmotnosť: 95 g
Dĺžka: 360/200 mm
Pílka má veľmi výkonné ozubenie pre rezanie surového dreba. Čepel pílky má dĺžku 160 mm. Pílky sa dobre držia a majú ochranu prstov proti skĺznutiu. Pílka je bezpečná praktická a veľmi účinná. Vďaka plastovej spone na opasok sa pílka pohodlne nosí a je ľahko prístupná.


Sekera kempingová Sekera kempingová Sekera tesárska


Kempingová sekera Fiskars

Hmotnosť: 560 g
Dĺžka: 230 mm
Malá a ľahká sekera s vysokou účinnosťou. Obsahuje aj plátenné púzdro. Je určená pre turistov a rybárov. Sekera je vhodná pre rúbanie a štiepanie dreva. Sekera je ľahká s vynikajúcim dizajnom a stabilitou pre bezpečnú prácu. Rúčka je vyrobená z polyamidu vystuženého sklennými vláknom a zakončená je protišmykovým povrchom. Má ostrú čepel kovanú z kvalitnej fínskej ocele.


Kempingová sekera Fiskars

Hmotnosť: 610 g
Dĺžka: 360 mm
Malá a ľahká sekera s vysokou účinnosťou. Praktický pomocník do auta na dovolenku. Obsahuje aj plátenné púzdro. Sekera je vhodná pre rúbanie a štiepanie dreva. Sekera je ľahká s vynikajúcim dizajnom a stabilitou pre bezpečnú prácu. Rúčka je vyrobená z polyamidu vystuženého sklennými vláknom a zakončená je protišmykovým povrchom. Má ostrú čepel kovanú z kvalitnej fínskej ocele.


Tesárska sekera Fiskars

Hmotnosť: 1100 g
Dĺžka: 445 mm
Profesionálna sekera pre tesárov a stavebníkov. Nenahraditeľná najmä pre majiteľov chát. Obsahuje aj plátenné púzdro. Sekera je vhodná pre rúbanie a štiepanie dreva. Sekera je ľahká s vynikajúcim dizajnom a stabilitou pre bezpečnú prácu. Rúčka je vyrobená z polyamidu vystuženého sklenným vláknom a zakončená je protišmykovým povrchom. Má ostrú čepel kovanú z kvalitnej fínskej ocele.


Sekera univerzálna Sekera univerzálna Sekera na štiepanie


Univerzálna sekera Fiskars

Hmotnosť: 1520 g
Dĺžka: 600 mm
Širšia čepel pre ľahké odvetvovanie stromov a iné lesné práce. Sekera má vynikajúci disajn pre pohodlnú prácu. Obsahuje aj plátenné púzdro. Sekera je vhodná pre rúbanie a štiepanie dreva. Sekera je ľahká s vynikajúcim dizajnom a stabilitou pre bezpečnú prácu. Rúčka je vyrobená z polyamidu vystuženého sklenným vláknom a zakončená je protišmykovým povrchom. Má ostrú čepel kovanú z kvalitnej fínskej ocele.


Univerzálna sekera Fiskars

Hmotnosť: 1530 g
Dĺžka: 725 mm
Sekera má dlhšiu rúčku pre dosiahnutie väčšieho výkonu. Má širšiu čepel pre ľahké rúbanie. Obsahuje aj plátenné púzdro. Sekera je vhodná pre rúbanie a štiepanie dreva. Sekera je ľahká s vynikajúcim dizajnom a stabilitou pre bezpečnú prácu. Rúčka je vyrobená z polyamidu vystuženého sklenným vláknom a zakončená je protišmykovým povrchom. Má ostrú čepel kovanú z kvalitnej fínskej ocele.


Sekera na štiepanieFiskars

Hmotnosť: 1200 g
Dĺžka: 505 mm
Rýchla a účinná sekera na štiapanie malých stiepaničiek a palivového dreva. Obsahuje aj plátenné púzdro. Sekera je vhodná pre rúbanie a štiepanie dreva. Sekera je ľahká s vynikajúcim dizajnom a stabilitou pre bezpečnú prácu. Rúčka je vyrobená z polyamidu vystuženého sklenným vláknom a zakončená je protišmykovým povrchom. Má ostrú čepel kovanú z kvalitnej fínskej ocele.


Sekera na štiepanie Sekera na štiepanie Ostrič nožov a sekier


Sekera na štiepanieFiskars

Hmotnosť: 1200 g
Dĺžka: 505 mm
Veľmi účinná sekera, ktorú je možné použiť i na väčšie polienka. Obsahuje aj plátenné púzdro. Sekera je vhodná pre rúbanie a štiepanie dreva. Sekera je ľahká s vynikajúcim dizajnom a stabilitou pre bezpečnú prácu. Rúčka je vyrobená z polyamidu vystuženého sklenným vláknom a zakončená je protišmykovým povrchom. Má ostrú čepel kovanú z kvalitnej fínskej ocele.


Sekera na štiepanieFiskars

Hmotnosť: 1660 g
Dĺžka: 725 mm
Sekera má dlhšiu rúčku pre väčší výkon. Má unikátny tvar čepele pre ľahké štiepanie. Obsahuje aj plátenné púzdro. Sekera je vhodná pre rúbanie a štiepanie dreva. Sekera je ľahká s vynikajúcim dizajnom a stabilitou pre bezpečnú prácu. Rúčka je vyrobená z polyamidu vystuženého sklenným vláknom a zakončená je protišmykovým povrchom. Má ostrú čepel kovanú z kvalitnej fínskej ocele.


Ostrič nožov a sekierFiskars

Hmotnosť: 65 g
Dĺžka: 155 mm
Pravidelné ošetrovanie nožov a serkier zabezpečuje bezpečnú prácu s nimi. Pre tieto účely je k dispozící brúska na nože a sekery FISKARS.


Teleskopický rýľ Teleskopický rýľ Lopata na betón


Teleskopický rýľ Fiskars

Hmotnosť: 1750 g
Dĺžka: 1050 - 1250 mm
Teleskopický záhradný rýľ - špicatý. Je naostrený pre ľahké rýľovanie a sekanie koreňov. Rúčka je prehnutá o 13 o. Dĺžku je možné jednoducho meniť podľa požiadaviek užívateľa. Potom môže každý pracovať v čo najvhodnejšej polohe. Čepel je z kvalitnej kalenej ocele.


Teleskopický rýľ Fiskars

Hmotnosť: 1750 g
Dĺžka: 1050 - 1250 mm
Teleskopický záhradný rýľ - rovný. Je naostrený pre ľahké rýľovanie a zarovnávanie trávnikov. Rúčka je prehnutá o 13 o. Dĺžku je možné jednoducho meniť podľa požiadaviek užívateľa. Potom môže každý pracovať v čo najvhodnejšej polohe. Čepel je z kvalitnej kalenej ocele.


Lopata na betón Fiskars

Hmotnosť: 1800 g
Dĺžka: 1270 mm
Lopata na betón s drevennou násadou.


Lopata na sneh Zhŕňač snehu Zhŕňač snehu


Lopata na sneh Fiskars

Hmotnosť: 1400 g
Dĺžka: 1300 mm
Šírka: 350 mm
Ergonomicky tvarovaná rúčka. Pracovná časť je zo špeciálneho plastu so spevneným okrajom. Mokrý sneh sa na lopatu nelepí. Lopata má drevennú násadu.


Zhŕňač snehu Fiskars

Hmotnosť: 2100 g
Dĺžka: 1500 mm
Šírka: 530 mm
Pracovná časť je zo špeciálneho plastu so spevneným okrajom. Lopata má drevennú násadu.


Zhŕňač snehu  Fiskars

Hmotnosť: 1700 g
Dĺžka: 1740 mm
Šírka: 530 mm
Pracovná časť je z pevného plastu odolávajúceho nízkym teplotám. Hranu má spevnenú hliníkovým profilom. Má drevennú násadu. Je vhodný na sneh 5 - 10 cm vysoký. Sneh roluje pred zhŕňačom. Dlhá rúčka s ergonomicky tvarovaným držadlom zaisťuje správny pracovný postoj.


Hrable na lístie Hrable na lístie Hrable na lístie


Hrable na líste veľké Fiskars

Hmotnosť: 228 g
Dĺžka: 230 mm
Šírka: 520 mm
Široké hrable pre hrabanie veľkých plôch. Majú vylepšený tvar, ktorý zabraňuje zachytávaniu vetvičiek a lístia medzi zubami. Sú ľahké vyrobené z tenkostenného tvrdeného hliníka. Hlava pre upnutie je z pevného plastu. Hrable sa ľahko čistia a nehrdzavejú. Majú jednoduché a pevné prichytenie k rúčke.


Hrable na líste Fiskars

Hmotnosť: 175 g
Dĺžka: 215 mm
Šírka: 425 mm
Hrable majú 25 dlhých pružných a hustých zubov. Slúžia k účinnému hrabaniu trávnikov. Sú ľahké vyrobené z tenkostenného tvrdeného hliníka. Hlava pre upnutie je z pevného plastu. Hrable sa ľahko čistia a nehrdzavejú. Majú jednoduché a pevné prichytenie k rúčke.


Hrable na líste úzke Fiskars

Hmotnosť: 40 g
Dĺžka: 180 mm
Šírka: 120 mm
Hrable majú 7 dlhých a pružných zubov. Sú určené na hrabanie ťažko prístupných miest medzi kvetinami a kríkmi. Hrable sú ľahké vyrobené z tenkostenného tvrdeného hliníka. Hlava pre upnutie je z pevného plastu.


Hrable univerzálne Mačeta Lopatka s obracákom


Hrable na líste univerzálne  Fiskars

Hmotnosť: 170 g
Dĺžka: 90 mm
Šírka: 375 mm
Hrable majú 11 krátkych a pevných zubov. Sú určené na zpracovanie pôdy a prácu s vysokou trávou. Sú veľmi pevné a trvanlivé. Hlava pre upnutie je z pevného plastu. Hrable sa ľahko čistia a nehrdzavejú. Majú jednoduché a pevné prichytenie k rúčke.


Mačeta FISKARS

Hmotnosť: 430 g
Dĺžka: 495 mm
Náradie do lesa. Určená na vysekávanie stromčekov a kríkov. Má unikátny tvar čepele s optimálnou hrúbkou 2,8 mm. Je potiahnutá PTFE pre zvýšenie účinnosti. Čepel je vyrobená zo špeciálnej legovanej ocele.


Lopatka s obracákom FISKARS

Hmotnosť: 1700 g
Dĺžka: 770 mm
Náradie do lesa. Kovaná, kalená z kvalitnej ocele a naostreným háčikom. Je uhotovená s jedného kusa ocele s vysokou pevnosťou. Obsahuje aj hák na obracanie


Motorové píly | Kosačky | Krovinorezy | FISKARS | Doplnky | Náhradné diely | Odevy
Lesník, s.r.o., 010 01 Žilina, Nám. M. R. Štefánika, Tel.: +421 41 562 00 57 lesnik@lesnikzilina.sk www.lesnikzilina.sk
Created by: NAOS
Lesník, s.r.o.