Súciastky Produkty Servis Cennik Akcie Akcie Kontakt
Rukavice HUSQVARNA

Rukavice pre prácu v lese, parku, záhrade HUSQVARNA

Produkty Vyberte si z ponuky
  Motorové píly
  Kosačky
  Krovinorezy
  Fiskars
  Náhradné diely
  Doplnky
  Odevy

Rukavice

Rukavice Popis a druhy

Komfortné rukavice - s ukazovákom a protiporezovou ochranou
Tvarovo prispôsobiteľné rukavice s vystuženou dlaňou. Namáhané časti sú vystužené kozľacou kožou. Sú odolné voči vode na vnútornej strane a vonkajšia strana je vyrobená z polyesterovej tkaniny, ktorá odpudzuje vodu.


Komfortné rukavice - päťprsté
Tvarovo prispôsobiteľné rukavice s vystuženou dlaňou. Namáhané části sú bez švov a vystužené kozľacou kožou. Nepremokavá dlaňová časť z jemnej kozinky a vysoko odolná, nepremokavá chrbtová časť z polyesteru.


Komfortné rukavice - päťprsté s protiporezovou ochranou
Vytvarovaná a vystužená dlaň. Namáhané části sú bez švov a vystužené kožou. Nepremokavá dlaňová časť z jemnej kozinky a vysoko odolná, nepremokavá chrbtová časť z polyesteru.


Komfortné rukavice - zimné
Vytvarovaná a vystužená dlaň. Namáhané části sú bez švov a vystužené kožou. Nepremokavá dlaňová časť z jemnej kozinky a vysoko odolná, nepremokavá chrbtová časť z polyesteru.

Rukavice s ukazovákom
Nepremokavá dlaňová časť z jemnej kozinky a vysoko odolná, nepremokavá chrbtová časť z polyesteru. Zapínanie na suchý zips.

Päťprsté rukavice Spandax
Rukavice s chrbtovou stranou zo Spandexu: vodu odpudzujúceho, elastického materiálu. Dobre prispôsobenie sa užívateľovi, kožou podšité na vnútornej strane. Zapínanie je na suchý zips a majú vysokokvalitnú manžetu.

Profesionálne záhradné rukavice
Tieto rukavice sú perfektné pre prácu profesionálov v starostlivosti o parky a záhrady. Krátky model pre lepší komfort a spona Velcro okolo zápästia. Vyrobené z vode odolnej kozacej kože so zadnou elastickou časťou. Vystužené prsty.

Rukavice pre pestovateľov stromov
Tieto nové rukavice sú špeciálne vyrobené pre pestovateľov stromov. Sú vyrobené z vodeodolnej kozacej kože so spodnou časťou vyrobenou z vodeodolného polyesteru. Zdvojená koža lepšie odoláva oderu pri práci s povrazom. Vyrábané ako "krátky" model pre lepší komfort. Rukavice majú spony Velcro okolo zápästia.


Motorové píly | Kosačky | Krovinorezy | FISKARS | Doplnky | Náhradné diely | Odevy
Lesník, s.r.o., 010 01 Žilina, Nám. M. R. Štefánika, Tel.: +421 41 562 00 57 lesnik@lesnikzilina.sk www.lesnikzilina.sk
Created by: NAOS
Lesník, s.r.o.