Súciastky Produkty Servis Cennik Akcie Akcie Kontakt
Ochrana zraku, sluchu, prilby HUSQVARNA

Ochrana zraku, sluchu, prilby HUSQVARNA

Produkty Vyberte si z ponuky
  Motorové píly
  Kosačky
  Krovinorezy
  Fiskars
  Náhradné diely
  Doplnky
  Odevy

Ochranné prilby
Chrániče sluchu
Ochranné okuliare
Príslušenstvo

Ochranné prilby Popis

Profesionálna ochranná prilba
Kompletná s ochranným priehľadným štítom, slnečným šiltom, chráničmi sluchu a ochranou zátylku. Vymeniteľná vložka a odvetrávacie ventily. Odolná proti UV žiareniu. Priehľadný štít poskytuje dobrú viditeľnosť a umožňuje dobré odtekanie vody. Chrániče sluchu sa dajú nastaviť vertikálne aj do strán. Aj napriek nízkemu prítlaku zaisťujú dobré utlmenie hluku. Vyhovuje tiež požiadavkám na tuhosť, odolnosť proti roztaveným kovom a nízkym teplotám (-40°C).


Ochranná prilba Arborist pre pestovateľov stromov
Model podobný oranžovej ochrannej prilbe, ale s kratším priehľadným štítom. Poskytuje väčšie pole viditeľnosti a je vybavená chráničmi sluchu, sieťovým chráničom očí a remienkom na uchytenie pod bradou.


Ochranná prilba
Jednoduchšia, ale účinná prilba s šesťbodovou plastickou vnútornou sústavou. Dá sa nastaviť vertikálne, aj s priehľadným štítom a chráničmi sluchu.


Ochranná prilba s extra veľkým štítom pre rezanie s rozbrusovacou pílou
Kompletná prilba s extra veľkým ochranným štítom, ochranou sluchu, protislnečným štítom a ochranou zátylku. Nastaviteľná náhlavná vložka a vetracie otvory. Štít poskytuje dobrý výhľad, dobre po ňom steká voda a je taktiež odolný voči UV žiareniu. Držiak štítu je zosilený, čo prilbu spevňuje. Chrániče sluchu môžu byť nastavené vertikálne a do strán a zabezpečujú dostatočnú ochranu proti hluku, aj napriek nízkemu prítlaku. Ochranná prilba bola testovaná a spĺňa požiadavky normy EN 397 a ANSI Z89.1 - 1997 Trieda G-E. Zodpovedá taktiež požiadavkám na pevnosť, roztavený kov a nízke teploty (-40° C). Chrániče sluchu sú taktiež testované a zodpovedajú požiadavkám normy EN 325-3 25 dB (A) NRR. Ochranný štít bol testovaný a spĺňa požiadavky normy EN 1731. V prilbe je vylisovaná tabuľka s letopočtami. V tejto tabuľke je možné vyznačiť dátum predaja alebo dátum ukončenia životnosti prilby.


Ochrana sluchu
Popis

Chrániče sluchu s FM rádiom
Hi-fi stereo kvalita rádia. Automatické nastavovanie staníc. Možnosť prepnutia do m´du mono, keď je potrebné. Pamäť, ktorá ukladá údaje najviac počúvaných staníc a ich hlasitosti. Nízka spotreba energie, automatická funkcia vypnutia po 4 hodinách, ktorá šetrí batérie. Všetky funkcie sú ovládané tromi odlišnými tlačítkami, čo zjednodušuje ovládanie. Upozornenie pri vybitých batériách.


Chrániče sluchu s rádiom FM
Rádio stereo s vysokou kvalitou. Teraz s vylepšenými elektronickými funkciami. Automatické vyhľadávanie staníc. Funkcie mono/stereo. Nízka spotreba elektrickej energie, nízka hmotnosť a automatické vypínanie po dvoch hodinách. Varovný signál batérie každých 30 minút, ak má jej životnosť skončiť do dvoch hodín.

Chrániče sluchu s FM rádiom a Bluetooth®
Nové chrániče sluchu s FM rádiom s možnosťou pre GSM pripojenie. Technológia Bluetooth s bezdrôtovou komunikáciou reprezentuje najvyššiu bezpečnosť. Pripája váš mobilný telefón vybavený Bluetooth technológiou do chráničov sluchu. Mobilný telefón môžete nosiť vo vašom vrecku alebo v taške, max.dosah je 10 m. Chránič sluchu je vybavený mikrofónom, ktorý sa nastavuje v pohotovostnom režime, keď ho nepoužívame. Pre prichádzajúce hovory jednoducho zaklapneme do polohy "talking", stlačíme tlačítko "talk" a telefón je aktivovaný. Mikrofón kompenzuje hluk, čo znamená, že zariadenie pracuje aj v hlučnom prostredí.

Chrániče sluchu s oblúkom
Toto prevedenie umožňuje 20% nastavenie prítlaku. Nízka hmotnosť, pružný vystlaný slúchadlový oblúk. Chrániče majú rovnaké parametre ako prilba Husqvarna.

Chránič sluchu ”Gardener”
Obzvlášť široký slúchadlový oblúk pre bezpečné a pohodlné nosenie a nižší prítlak na hlavu. Chrániče sú vyrobené z plastovej hmoty ABS odolnej proti nárazu.

Chránič sluchu ”Gardener” s priehľadným štítom
Obzvlášť široký slúchadlový oblúk pre bezpečné a pohodlné nosenie a nižší prítlak na hlavu. Kompletný s držiakom štítu a plexisklovým ochranným štítom. Chrániče sú vyrobené z plastovej hmoty ABS odolnej proti nárazu.

Chrániče sluchu s plexisklovým štítom
Ochrana pri vyžínaní trávy a iných prácach. Teraz s krytom medzi ochranným štítom a oblúkom, ktorý chráni pred kúskami trávy, úlomkami kameňov a dažďom. Komplet podľa obrázka. Plexisklový štít možno kúpiť tiež samostatne a použiť ho na kompletnú prilbu Husqvarna. Dá sa k nemu takisto pripevniť slnečný šilt.

Chránič sluchu so sieťovým štítom
Komplet podľa obrázka. Kryt medzi ochranným štítom a oblúkom, tak ako je na obrázku.


Ochrana zraku Popis

Ochranné okuliare, Clear X
Ochranné okuliare číre s úpravou proti poškriabaniu skiel. S rozšíriteľným rámom a s možnosťou uhlového nastavenia skiel.


Ochranné okuliare, Yellow X
Ochranné okuliare s úpravou proti poškriabaniu skiel a so sklami so žltým odtieňom pre lepšie videnie pri zamračenom počasí. S rozšíriteľným rámom a s možnosťou uhlového nastavenia skiel.


Ochranné okuliare, Sun X
Ochranné okuliare s úpravou proti poškriabaniu skiel a so sklami so šedým odtieňom s UV-ochranou pre lepšie videnie pri slnečnom počasí. S rozšíriteľným rámom a s možnosťou uhlového nastavenia skiel.


Ochranné okuliare, Clear
Ochranné okuliare číre s úpravou proti poškriabaniu skiel. S rozšíriteľným rámom.


Ochranné okuliare, Sun
Ochranné okuliare s úpravou proti poškriabaniu skiel a so sklami so šedým odtieňom s UV-ochranou pre lepšie videnie pri slnečnom počasí. S rozšíriteľným rámom.

Ochranné okuliare, Goggles
Vyvinuté pre ľudí, ktorí nosia dioptrické okuliare. Charkteristické úpravou skiel proti poškriabaniu a mäkkým vnútrajškom pre väčší komfort.


Príslušenstvo Popis

Ochranný štít
Pre zlepšenú ochranu proti slnečnému svetlu, snehu atď. Vhodné pre všetky prilby Husqvarna.


Ochrana zátylku
Chráni krk pred vodou a snehom.


Vložky do uší
Účinné vložky do uší z polyuretánu. Kužeľový tvar s oblými koncami pre jednoduché a pohodlné nasadzovanie.
Respiračná maska pre rezanie s rozbrusovacou pílou
Respiračná maska schválená v súlade s EN 149: 2001, trieda FF P3. Chráni pred veľmi malými, zdraviu škodlivými suchými a vodou nesenými časticami. Maska je vybavená odvodom vzduchu pre ľahké dýchanie. Odvod vzduchu taktiež napomáha znížiť teplotu vo vnútri masky, čo zabraňuje kondenzácii a tvoreniu vhlkosti.


Motorové píly | Kosačky | Krovinorezy | FISKARS | Doplnky | Náhradné diely | Odevy
Lesník, s.r.o., 010 01 Žilina, Nám. M. R. Štefánika, Tel.: +421 41 562 00 57 lesnik@lesnikzilina.sk www.lesnikzilina.sk
Created by: NAOS
Lesník, s.r.o.