Súciastky Produkty Servis Cennik Akcie Akcie Kontakt
Obuv, topánky, čižmy, ponožky, vložky do topánok HUSQVARNA

Obuv, topánky, čižmy, ponožky, vložky do topánok HUSQVARNA

Produkty Vyberte si z ponuky
  Motorové píly
  Kosačky
  Krovinorezy
  Fiskars
  Náhradné diely
  Doplnky
  Odevy

Topánky
Čižmy
Ponožkový systém
Vložky do topánok

Topánky Popis a druhy

Kožené topánky s oceľovou špičkou
Novo vyvinutá kožená obuv z vysoko kvalitnej kože a podrážkou z materiálu Vibram ™. Táto obuv bola navrhnutá podľa vysokých požiadaviek profesionálnych lesných pracovníkov na kvalitu a pohodlie a je vyrobená tak, aby vyhovovala najvyšším nárokom zákazníkov. Vysoko kvalitná koža a pevné švy zaručujú vysokú odolnosť. Vo vnútri topánky je použitá vode odolná podšívka Porelle® pre väčšie pohodlie. Zosilnený materiál v oblasti prstov a päty. Podrážka je stredne tuhá a má dobrú priľnavosť. Háčky a pútka pre lepšie nastavenie. Táto obuv má oceľovú ochrannú špičku a je schválená v zhode so štandardami pre ochranu prstov na nohe a priepustnosti vody.Kožené topánky s protiporezovou ochranou a oceľovou špičkou
Novo vyvinutá kožená obuv z vysoko kvalitnej kože a podrážkou z materiálu Vibram ™. Táto obuv bola navrhnutá podľa vysokých požiadaviek profesionálnych lesných pracovníkov na kvalitu a pohodlie a je vyrobená tak, aby vyhovovala najvyšším nárokom zákazníkov. Vysoko kvalitná koža a pevné švy zaručujú vysokú odolnosť. Vo vnútri topánky je použitá vode odolná podšívka Porelle® pre väčšie pohodlie. Zosilnený materiál v oblasti prstov a päty. Podrážka je stredne tuhá a má dobrú priľnavosť. Háčky a pútka pre lepšie nastavenie. Táto obuv má oceľovú ochrannú špičku a ochranu proti prerezaniu pílou. Spĺňa požiadavky: EN 345-2 S2, EN 381-3 class 1, 20 m/s.


Obuv záhradná Profi
Univerzálna obuv do záhrady. Horná časť z nylonu Cordura odpudzuje vodu a zabraňuje vytváraniu škvŕn od trávy, postranné časti vyrobené z kože s polyuretánovým povlakom. Podrážky z polyuretánu odolného proti oleju. Vnútorná podrážka z materiálu Ergothan pre tlmenie nárazov zabraňuje zraneniam z nadmernej námahy.


Ochranné topánky pre rozbrusovanie
Ochranné topánky pre rozbrusovanie so zosilenou špičkou a schválenou odolnosťou gumy voči ohňu. Priestranná a vzdušná obuv. Protisklzová podrážka s prípravou na hroty. Ochrana členka. Vrubovanie na päte uľahčuje vyzúvanie topánky.


Čižmy Popis produktu

Ochranné čižmy, Light 24
Hmotnosť 2,5 kg/pár. Vybavené zosilnenou špičkou a schválenou protiporezovou ochranou. Protisklzové vystužené podrážky s možnosťou použitia hrotov. Chrániče členkov. Vystužený podpätok navrhnutý tak, aby uľahčoval vyzúvanie topánok. Spĺňa požiadavky: EN 345 SB E, EN 381-3 class 2, 24 m/s.


Ochranné čižmy, Light 28
Nové, ručne vyrábané čižmy so schválenou protiporezovou ochranou. Extra zosilnený zvršok so špičkou a výstuha okolo podrážky. Šnurovanie na zadnej strane na vrchu čižmy, plus nový vystužený podpätok navrhnutý tak, aby uľahčoval obúvanie a vyzúvanie čižiem. Bavlnená vložka. Podrážka prispôsobená na vybavenie hrotmi. Veľkosti 37-50.


Čižmy na voľný čas
Vysoko kvalitné čižmy. Podrážka má rovnaký dezén ako ochranné čižmy a je pripravená na použitie hrotov. Podšívka je z plátna odolného proti opotrebovaniu. Dlhé šnurovanie v zadnej časti zaisťuje dobré prispôsobenie sa užívateľovi.


Sušič topánok / čižiem
Rýchlo vysúša všetky druhy obuvi, pričomnedochádza k stvrdnutiu kože alebo jej krehnutiu. Prívodný kábel dĺžky 1,1 m, príkon 4W, napájacie napätie 230V.

Ponožkový systém Popis produktu

Vnútorné ponožky
Absorbujú a odvádzajú vlhkosť. 42% akrylát, 8% lykra, 30% polyamid a 20% vlna.


Separačné ponožky
Teplé a s absorpčnou schopnosťou. Model zo silnejšieho materiálu s chodidlom z vlnenej plsti a s elastickou vložkou pre dobré priľnutie. 42% akrylát, 8% lykra, 30% polyamid a 20% vlna.


Plstené ponožky
Vysoká schopnosť tepelnej izolácie a absorpcie. 70% vlna a 30% polyamid.


Ponožky z materiálu Outlast
Komfortné ponožky z materiálu Outlast, ktoré udržujú chlad pri teplom počasí a naopak teplo v prípade chladného počasia.


Vložky do topánok Popis produktu

Vložky do topánok z umelej kožušiny
Veľmi odolné vložky. Možu sa prať v práčke pri teplote 40°C. Dvanásť veľkostí.


Termálne vložky
Silné a účinné izolačné plstené vložky so spodnou alumíniovou vrstvou odrážajúcou teplo.


Vlnené vložky
Veľmi odolné a teplé. Protišmyková latexová spodná vrstva. Môžu sa prať v práčke pri teplote 40°C.


Vložky z umelej kožušiny s koženou spodnou časťou
Vložky, ktoré zostávajú na mieste. Päta a členok z mäkčeného PVC. Chrómom napustené kožené podrážky, ktoré dýchajú a poskytujú dobrú stabilitu. Môžu sa prať v práčke pri teplote 40°C.


Motorové píly | Kosačky | Krovinorezy | FISKARS | Doplnky | Náhradné diely | Odevy
Lesník, s.r.o., 010 01 Žilina, Nám. M. R. Štefánika, Tel.: +421 41 562 00 57 lesnik@lesnikzilina.sk www.lesnikzilina.sk
Created by: NAOS
Lesník, s.r.o.