Súciastky Produkty Servis Cennik Akcie Akcie Kontakt
Odevy, bundy, nohavice HUSQVARNA

Odevy s protirezovou ochranou, bundy, nohavice HUSQVARNA

Produkty Vyberte si z ponuky
  Motorové píly
  Kosačky
  Krovinorezy
  Fiskars
  Náhradné diely
  Doplnky
  Odevy

Odevy s ochranou proti prerezaniu a pre prácu v lese
Špeciálne odevy pre profesionálnych pracovníkov údržby parkov a záhrad
Odevy do dažďa a nepriaznivého počasia

Odevy pre les Popis

Lesná blúza, Pro Light
Blúza s novým dizajnom zložená so 100% polyesteru a Cordura nylónu. Teraz so 4 vreckami so zipsom, 2 vreckami s ochranným zipsom proti vniknutiu prachu a vody. Ľavé predné vrecko má vnútornú prepážku pre váš mobilný telefón. Pre zväčšenie obratnosti boli rukávy vyrobené s extra dĺžkou s elastickou manžetou okolo zápästia. Zips po celej dĺžke, sieťovina okolo zápästia pre lepšiu ventiláciu. Rolák z menšesteru.


Ochranná vesta
Vesta fluorescenčnej oranžovožltej farby. 50 mm široké odrazové pruhy. 100% polyester.


Ľahké pracovné nohavice do pása (24)
Nový model s vyšším pohodlím a väčším priestorom v chrbtovej časti umožňujú väčšiu voľnosť pohybu. Tri vrecká so zipsom, vrecko na skladací meter a nový širší elastický pás so zvýšeným chrbátom. Predný diel z extra odolného nylonu Cordura, ostatné časti zo 100% polyesteru ”Ultra”.


Ľahké pracovné nohavice, Light 20, model A
10 cm dlhšie nohavice. Jednoduchšia verzia než verzia Pro Light, ale takisto veľmi dobre sedia. 9 ochranných vrstiev v prednej časti nohavíc a 5 cm presah na vonkašom leme ľavej nohy a vnútornom leme pravej nohy. Dve predné vrecká. 100% polyester.


Ochranné nohavice, Basic 20, model A
Jednoduchšie nohavice vyrobené z pleteného 100% polyesteru, ktoré ponúkajú dobrú ventiláciu. Dve predné vrecká a opasok.


Ochranné nohavice s vysokou viditeľnosťou, model A
Tesárske nohavice fluorescenčnej oranžovej farby. 9 vrstiev ochrany nôh vpredu s 5 cm presahom na vonkajšom šve ľavej nohavice a vnútorným šve pravej nohavice. Dve predné vrecká. Zadné vrecko na zips a vrecko na skladací meter. Vonkajší materiál 70% polyester, 30% bavlna. Dva reflexné pásy okolo obidvoch nôh.


Štandardné tesárske nohavice, model A
Rovnaký materiál a ochrana nôh ako u štandardných nohavíc do pása. Tesárske nohavice majú predný aj zadný diel pása z polyesteru, široké elastické traky so silnými sponami. Dve predné vrecká a jedno zadné so zipsom.


Ochranné nohavice Pro Light tesárske, model A
Tesársky štýl. Ponúkajú dobré sedenie, komfort a slobodu pohybu. Vybavené vreckom na hrudi so zipsom. Vrecko má ešte vnútornú prepážku na mobilný telefón. Zapínateľné traky s možnosťou nastavenia. Tri vrecká so zipsom. Širší, elastický pás a rozšírená zadná časť. Predná časť z extra odolného Cordura nylónu, zvyšok zo 100% Ultra polyesteru. Odskúšané pre priemyselné čistenie.


Nohavicové návleky s ochranou proti prerezaniu
Jedna veľkosť, ľahko prispôsobiteľné výške postavy a veľkosti pásu. Výborná ochrana pre príležitostných užívateľov motorovej píly. Vyrobené z polyesteru. Elastické viazanie k členku. Na zväčšenie vnútorného priemeru môžeme použiť rozširujúci pás. Hodnotené EuroTest-om.


Špeciálne odevy
Popis

Pracovné nohavice do záhrady
Pre vyžínanie a prácu v záhrade. Vybavené vnútornou sieťovou vložkou a zipsom na zadnej časti pre lepšiu ventiláciu. Termoplastické vrecko a kolenné vypchávky pre prácu s popruhmi a pri práci na kolenách. Vonkajší materiál kolien je pevný Cordura nylon. Vo vnútri kolennej časti nohavíc je extra vložka proti porezaniu a odletujúcim kamienkom, dva predné a zadné vrecká. Vrecko na nohavici s uzáverom. Materiál Oxford impregnovaný látkou Taslan.


Nohavice na prácu s krovinorezom
Nastaviteľné, elastické traky. Zvýšený pás vpredu i vzadu, nastaviteľné zapínanie na gombíky v páse. Jedna veľkosť.

Bunda s protiporezovou ochranou, Arbor 20
Nová zlepšená bunda s protiporezovou ochranou s lepším komfortom určená pre pestovateľov stromov. Vrchná časť bundy je vyrobená zo 100% ultra polyesteru. Spodná časť je zložená z 80% z polyesteru a z 20% z bavlny. Úplný zips vpredu, dve predné vrecká, nastaviteľný opasok a rozšírený chrbát.

Pracovná bunda do záhrady
Pracovná bunda vyvinutá špeciálne pre prácu s vyžínačom, krovinorezom, alebo pre prácu v záhrade. Vybavená sieťovou vložkou z vnútornej strany pre lepšiu ventiláciu. Štyri predné vrecká, ktoré nie sú v ceste pripevneným popruhom, malé vrecko na mobilný telefón na ľavej strane. Izolovaná časť okolo pliec na vnútornej strane bundy, do ktorej môže byť vložená termoplastická ochrana. Tieto vložky ochraňujú plecia v priebehu dlhšej práce s vyžínačom alebo krovinorezom. Úplný predný zips, vysoký golier, zapínacie manžety. Materiál je impregnovaný látkou Taslan Oxford.


Odevy do dažďa Popis

Bunda do dažďa
Sedlo cez hruď, paže a ramená poskytuje dobré odvetrávanie. Teraz s prednou časťou zo silnejšieho nylonu až do výšky sedla oranžovej farby, so silnou sieťovinou pod sedlom. Žiadne namáhané švy. Menšestrový golier so suchým zipsom a dlhý dvojitý zips chránený manžetou s patentnými gombíkmi. Zvlášť dlhé rukávy s patentnými gombíkmi. Dobre chránené náprsné vrecko a predĺžený chrbát s previsom proti dažďu.

Bunda do dažďa Garden Pro
Nový model určený pre záhradníckych profesionálov. Otvorená v páse s vložkou a patentnými gombíkmi, aby sa dala ľahko zdvihnúť ponad sedadlo na Rideri alebo traktore. Je dlhá a chráni aj nohy. Tri uzatvárateľné predné vrecká. Veľká kapucňa, ktorá sa dá nasadiť aj na chrániče sluchu.


Bunda do každého počasia, Typhone
Bunda do každého počasia v novom prevedení z materiálu, ktorý účinne odpudzuje vodu a dobre odvetráva, so sieťovou podšívkou po celej ploche bundy. Dve náprsné vrecká so zipsom. Nastaviteľný elastický pás v páse a v chrbtovej časti. Páskové švy a manžety so zipsom a vložkou.


Nohavice do dažďa
S 10 cm pruhom zo sieťoviny v hornej časti pre dobré odvetrávanie. Predný diel zo silného nylonu. Elastický pás so sťahovacou šnúrou.


Nohavicové návleky
Určené na navlečenie na pásik alebo opasok na náradie, nastaviteľné zapínanie gombíkov umožňuje výber troch rôznych dĺžok. Jedna veľkosť.

Ochrana chrbáta s rukávmi
Vkusný model s nastaviteľným zapínaním vpredu a zvlášť dlhými rukávmi s patentnými gombíkmi. Predĺžený chrbát s previsom proti dažďu. Jedna veľkosť.


Motorové píly | Kosačky | Krovinorezy | FISKARS | Doplnky | Náhradné diely | Odevy
Lesník, s.r.o., 010 01 Žilina, Nám. M. R. Štefánika, Tel.: +421 41 562 00 57 lesnik@lesnikzilina.sk www.lesnikzilina.sk
Created by: NAOS
Lesník, s.r.o.